15 Faktörde araç Kontrol

15 Faktörde araç Kontrol

Yetkili servisler tarafından tercih edilen 15 adım kontrol işlemi araç içerisinde yer alan tüm önemli sistemlerin kontrolünü sağlamaktadır. Aracın stabil bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan bu kontroller aynı zamanda verimliliği de arttırmaktadır.

Araç güvenliği konusunda da son derece büyük önem taşıyan 15 adım kontrol işlemi servislerimiz içerisinde uygulanan bir işlemdir. Siz de servislerimizi ziyaret ederek aracınızı 15 adım kontrol işlemine sokabilirsiniz. Kontrol esnasında herhangi bir arızayla karşılaşılması durumunda onarım ve bakım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Kesin olarak arıza tespitini sağlayan bu sistem sayesinde başarısız tamir girişimlerinden kaçınabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için servislerimizi ziyaret ederek kontrol işlemini tercih etmeyi unutmayınız.

15 Adım Kontrol Sistemi

Aracınız için düzenli olarak yaptıracağınız kontroller gelecekte meydana gelebilecek birçok arızadan sizleri koruyacaktır. Aracınızı verimli bir şekilde kullanmaya devam etmek için siz de düzenli olarak araç kontrol hizmetlerinden yararlandığınızdan emin olunuz. Kontrol işlemini temin ederken profesyonel yöntemler kullanan deneyimli servisleri tercih etmeniz son derece büyük önem taşımaktadır. 15 adım kontrol sistemini benimsemiş olan servisimiz sizlere profesyonel bir araç kontrol hizmeti sağlayacaktır. Temin edeceğiniz profesyonel kontrol işlemi sayesinde aracınız içerisinde yer alan tüm sistemlerden haberdar olabilirsiniz. Trafik içerisinde güvenli bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız aracınız içerisinde yer alan tüm sistemlerin stabil bir şekilde çalıştığından emin olmalısınız. Bu nedenle kontrol sistemlerinden düzenli olarak yararlanmayı unutmayınız.

Profesyonel Araç Kontrol

Profesyonel araç kontrol sistemlerinden biri olan 15 adım kontrol işlemi yetkili servisler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Gelecekte meydana gelebilecek problemleri ortadan kaldıran kontrol sistemleri birçok konuda avantaj sağlamaktadır. 15 adımda kontrol işlemi gerçekleştirilirken kontrol edilen sistemler aşağıdaki gibidir;

  • Elektrik sistemi ve elektronik aksanlar
  • Lastikler
  • Aydınlatma sistemi ve aksesuarları
  • Şase ve alt takımlar
  • Sesli uyarı sistemleri
  • Frenlerin görsel kontrolü
  • Silecek sistemi
  • Akünün durumunun gözden geçirilmesi
  • Araç içi sıvı değişkenleri
  • Klima sisteminin kontrolü
Yukarıdaki sistemlerin teker teker kontrolünü sağlayan 15 adım kontrol sistemi servislerimiz içerisinde profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. İleride aracınız içerisinde meydana gelebilecek arızalardan sizleri koruyacak olan bu sistem birçok açıdan avantaj sağlamaktadır.

İlgili Konular

Bursa Oto Sanayi

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git

Araç İçi Aydınlatma sistemleri

İç aydınlatma sistemi; araçların iç mekânda daha rahat hareket edebilmesi ve araçta yer alan sistemleri rahat bir şekilde görebilmesi için oluşturulmuş sistemlerin tümüdür. İç aydınlatma sistemi içerisinde pek çok elemen bulunmaktadır. Bu elemanlar, birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Herhangi bir sistemde meydana gelen bir arıza bütün sistemin çalışma prensibini olumsuz anlamda etkilemektedir. Araç iç aydınlatma sisteminin düzgün bir şekilde çalışmadığı durumlarda konuyla ilgili uzman bir servis üzerinden işlem alınmalıdır.

Rehbere git
Araç İçi Aydınlatma sistemleri
Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir. • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır.

Rehbere git

BMW Şanzıman Arızası

BMW şanzıman arızası ortaya çıktığında aracınızdan yüksek verimlilik elde etmeniz zorlaşır ve yolculuğunuz daha zor bir hal alır.

Rehbere git
BMW Şanzıman Arızası