Akü Garanti Kapsamı

Akü Garanti Kapsamı

Akünüzü kullanırken başınıza gelebilecek problemlerden sizi koruyan akü garantisi son derece kullanıcı dostu bir hizmettir. Akünüzde herhangi bir problem oluşması halinde akü garantisi hizmetinden faydalanabilir ve üretici firmadan teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ürünlerini kaliteli bir şekilde üreten ve arkasında duran üreticiler buna bağlı olarak garanti imkanını müşterilere sağlamaktadır. Siz de garanti süreci uzun olan ürünleri tercih ederek bu avantajdan daha uzun süre boyunca faydalanabilirsiniz. Aracınız için son derece önemli bir parça olan akünüzü garantili satın almanız sizler açısından çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Akü Garantisinin Önemi

Garanti süreci sayesinde hali hazırda kullandığınız akünüzde bir problem meydana gelmesi durumunda tüketici firmadan değişim veya onarım isteyebilirsiniz. Kaliteli firmalar ürettikleri ürünlerin arkasında olduklarından dolayı belirli bir süre boyunca garanti hizmeti de sağlamaktadırlar. Siz de kullanım esnasında meydana gelebilecek problemlerden korunmak istiyorsanız garanti sağlayan bir üreticiden akü satın alabilirsiniz. Sizlere kullanım dönemi boyunca avantaj sağlayacak bu durum başınıza gelebilecek problemlerde can kurtaran niteliği taşıyabilmektedir. Bu yüzden akü tercihinde bulunurken garanti sürecini olabildiğince uzun tuttuğunuzdan emin olunuz. Akü garantisi sizlere bu konuda birçok avantaj sağlayacaktır.

Akü Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Akü tercih ederken aşağıdaki durumlara dikkat ederek çok daha doğru bir tercih yapabilirsiniz;

  • Akünün voltaj değerleri
  • Akünün aracınız için uygunluğu
  • Malzeme kalitesi açısından birinci sınıf olması
  • İzolasyon konusunda işlem görmüş bir akü olması
  • Yüksek verimlilik sağlayabilmesi
  • Garanti sürecinin uzunluğu
Yukarıdaki hususları göz önünde bulundurarak akü tercihinde bulunmanız sizler açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Birçok konuda avantaj sağlayabileceğiniz bu özellikler sayesinde akünüzü daha uzun süreler boyunca stabil bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli durum ise akü garantisidir. Akü garantisine dikkat ederek çok daha kaliteli bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Firmalar ürünlerinin kalitesine bağlı olarak garanti sürecini belirlemektedir. Bu neden uzun garanti sürecine sahip olan bir ürün tercih ettiğinizde doğru orantıda kaliteli bir ürün tercih etmiş olursunuz. Aynı zamanda kullanım esnasında başınıza gelebilecek problemlerde teknik destek hizmetinden de faydalanabilirsiniz.Bursa oto akü hizmet noktamızda hizmet verdiğimiz markalardan bazıları  Volkswagen, Skoda, Seat, Renault, Peugeot markalar arasındadır.

İlgili Konular

Yağ Pompası Arızası

Yağ Pompası Arızası

Rehbere git

Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır

ABS fren sistemi; araçta bulunan her bir tekerleğin dönme hızını anlayan ve fren pedalına sert ve ani basışlarda otomatik devreye girerek güvenliği sağlamaktadır. Her bir tekerleğin fren basıncını ve kilitlenecek tekerin hangisi olduğunu algılayan sensörler, aracın elektrik ünitesine bu bilgileri iletir. Elektrik ünitesine ulaşan sinyaller, fren basınç seviyesini değiştirmekte ve böylece kilitlenmeyi önleyen hidrolik üniteye komutlar göndermektedir. ABS fren sistemi, tekerlerin fren basınçlarını birbirinden bağımsız bir şekilde düzenlemektedir. Saniyenin 1/18 kadar kısa ...

Rehbere git
Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır
Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir. • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır.

Rehbere git
Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır