Argeser Otomotiv Hakkında

Argeser Otomotiv Hakkında

Argeser otomotiv, yenilikçi ve otoriter yapısıyla araçların ihtiyaç duyduğu her türlü bakımı sağlamak adına aktif olarak çalışan yetkili araç servisidir.

Argeser Otomotiv Sağladıkları
  • Eğitimli kadro; Araca yapılacak tamir ve onarım işlemlerinin tümü alanında gerekli eğitimleri almış uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir.
  • Yetkili Servis; Firma marka model ayırt etmeden hizmet veren bir yetkili servistir. Servis özellikle Opel ve Golf marka üzerinde etkinliğini artırarak isminden sürekli söz ettirmektedir.
  • Orijinal Parça; araçta değişmesi gereken ve işlevini kaybetmiş parçaların yerine yeni parçalar takılmaktadır. Takılan bu parçalar, aracın üretici firması tarafından üretilmiş parçalar ile eş değerdir. Firma orijinalliği yakalayarak aracın değerini artırma konusunda ustaca çalışmaktadır.
  • Servis; Araçların bakım hizmetlerini kaliteli bir şekilde alması adına yoğun olarak çalışan servis, işlemlerin hepsini hijyen standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Covid19 kapsamında belirlenen kuralların hepsi hem bakımlarda hem de servisin temizlenmesi konusunda uygulanmaktadır.
  • İletişim: Servise gelmek isteyen müşteriler, Argeser web sitesi üzerinden gerekli iletişim bilgilerine ulaşarak yetkililer ile iletişime geçebilmektedir.