Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir.

  • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır. Oto Servisimizde uzmanlarımız hizmetinizde.  Bursa boyasız göçük düzeltme işleminiz için size en yakın servisimize bekleriz.

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

Boyasız göçük düzeltme, dış darbeler sonucunda araçların kaporta bölümünde meydana gelen göçük, ezilme gibi küçük çaplı hasarların özel ekipmanlar veya masaj yöntemi ile araçların boyalarına zarar vermeden yapılan düzeltme işlemidir. Burada dikkat edilmesi gereken durum, aracın satış sırasında değer kaybı yaşamaması adına işlemin boyasız bir şekilde yapılmasıdır.
Boyasız bir şekilde yapılan kaporta göçüklerinin düzeltme işleminin sağladığı fayda, aracın orijinalliği bozulmadığı için araç değer kaybına uğramaz. Aracı satma işlemi sırasında alıcının aklında herhangi bir soru işareti kalmaz. Bursa boyasız göçük düzeltme hizmetinde kalitenin adresi.

Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır?

Boyasız Göçük Düzeltme Yöntemleri Nelerdir?

Boyasız Göçük Düzeltme Yöntemleri Nelerdir?

Doğru sonuç almak ve göçükleri boya zarar görmeden düzeltmek için kullanılan bazı yöntemler vardır. Bunlar;

  • Manyetik ile göçük düzeltme
En sık kullanılan yöntemler arasındadır. Aracın herhangi bir bölümü sökülmeden işlem yapılmaktadır. Bu yöntem ile zamandan tasarruf edilmektedir. Manyetik göçük düzeltme işlemi, hasarlı bölgeye direkt uygulanmaktadır. Frekans dalgası ile göçük düzeltilir. Bu işlemin en önemli faydası, hasarın kalınlığı ve bulunduğu bölgeye uyarlanabilen en iyi yöntem olmasıdır.
  • Vakumlama yöntemi ile göçük düzeltme
Hasarlı bölgenin arka bölümüne ulaşılma imkânına göre vakumlama yöntemi kullanılmaktadır. Bu işlem arka bölümün çekilmesini sağlayarak göçüğün düzelmesine olanak tanımaktadır. İşlemin iyi sonuç vermesi için hasarın boyutunun doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir.

Profesyonel Uygulamalar İle

Göçük düzeltme işleminde boyaya zarar vermemek adına uzman ve deneyimli bir servisten yardım alınmalıdır. Araç boyası oldukça ince ve çabuk zarar görmektedir. Boyanın zarar görmeden göçüğün düzelmesi adına konuda uzman bir servis ile çalışılmalıdır.

Boyasız Göçük Düzeltme Yöntemleri Nelerdir?

Bursa Boyasız Göçük Düzeltme İçin Bize Ulaşın

Bursa Boyasız Göçük Düzeltme İçin Bize Ulaşın

Vuruk ya da göçük gibi kaporta sorunlarınızı hemen gidermeye hazırız. Bu sorunu giderirken aracınızın kaportasına en ufak zarar vermiyoruz ve aracın boyasını zedelemeden işlem yapıyoruz. Araç görüntüsünün yanı sıra, onun maddi değerini yüksek tutmak için bu konuda çok titiz şekilde çalışıyoruz. Vakumlama ve manyetik teknik uygulamalarımızda aracınızın yüzeyi, yapmış olduğumuz uygulamadan zarar görmez. Bu şekilde çekiş ve benzer uygulamalar kullanmadan aracınızın göçük sorununu gideriz. Bu işlem çok hızlı yapıldığı için aracınız serviste çok kalmaz ve kısa sürede size teslim edilir. Müşteri memnuniyeti servisimiz için firma idealleri arasında bulunur. Bu sebeple çok titiz çalışıp aracınıza en ufak zarar vermeyiz.
 

Bursa Boyasız Göçük Düzeltme İçin Bize Ulaşın