Lastik & Rot Balans

Lastik & Rot Balans

Oldukça karmaşık işlemlerden biri olan lastik ve balans değişimi & onarımı işlemi servislerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır.

Sektör içerisinde bu işlemi sağlayabilen sayılı firmalardan biri olarak öne çıkmaktayız. Senelerdir sektör içerisinde edindiğimiz tecrübe sayesinde sizlere profesyonel bir hizmet sağlamayı hedefliyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız gerekli teknolojik donanımlar ile sizlere balans değişimi ve onarımı konusunda kusursuz bir hizmet sağlayacaktır. Tüm teknolojik donanımlara ev sahipliği yapan firmamız lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda yeterli hizmeti sağlayabilmektedir. Argeser otomotiv bosch car service olarak Bursa rot balans işleminde %100 memnuniyet garantisi ilkesi ile çalışmaktayız.

Lastik Balans Ayarı

Lastik balans ayarının doğru bir şekilde yapılması sayesinde lastiklerinizden maksimum verimi alabilirsiniz. Aracın genel olarak denge problemini ortadan kaldıran balans ayarı ile yakıt tasarrufu sağlamanız da mümkün. Aracın yol üzerinde çok daha stabil bir şekilde hareket etmesini sağlayan balans ayarı ile yakıt tüketiminizi azaltabilirsiniz. Birçok farklı açıdan sizlere avantaj sağlayacak olan lastik balans ayarı için servislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Balans ayarı dışında lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda da servisimizin sağladığı kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Balans ayarında meydana gelebilecek arızalar konusunda deneyimli olan çalışanlarımız sizlere bu konuda onarım hizmetini sağlayacaklardır. Bu sayede balans ayarınızı doğru bir şekilde yaptırabilir ve stabil bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bursa rot balans denildiğinde müşteri memnuniyetinde Argeser Otomotiv kla gelen ilk isim olmuştur. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz  Audi, Bmw, Honda, Ford, Fiat markalar arasındadır.

Balans Ayarı Neden Önemlidir?

Balans ayarı her lastik değişiminde gerçekleştirilmesi gereken oldukça önemli bir işlemdir. Birçok açıdan fayda sağlayan balans ayarı ile aracınızı daha stabil bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Balans ayarının sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Yakıt tasarrufu
  • Yol tutuşu konusunda performans artışı
  • Lastik ömrünün uzatılması
  • Stabil araç sürüşü
Yukarıdaki avantajlar dışında tekerlek sisteminin sağlığını da koruyacak olan balans ayarı düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Her lastik değişiminin ardından yapılması gereken bu işlem sayesinde yeni lastiğinizden maksimum verimi elde edebilirsiniz. Lastiğinizin ömrünü de büyük ölçüde uzatacak olan balans ayarı işlemi servisimiz içerisinde gerçekleştirilmektedir. Lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda profesyonel bir şekilde çalışan firmamız bu konuda son derece tecrübelidir. Sürekli olarak balans değişim arızası ile karşılaşıyorsanız servislerimiz içerisinde onarım işlemimizden faydalanabilirsiniz.

Rot Balans Hizmeti

Araçlarda teker açılarının çok hassas ayarlarla yapılması önemlidir. Rot balans hizmeti veren servisimiz araçların yolu en iyi şekilde kavramasına destek vermektedir. Yolculuk emniyeti için araçlarınızın bakımlı ve yola her zaman hazır olması gerekir. İyi bir rot balans ayarı ile beraber;
 

  • Teker açıları hatasız ayarlanır.
  • Direksiyon kontrolü sağlanır.
  • Aracın sarsılması engellenir.
  • Aracın savrulması engellenir.
  • Araç performansı artar.
  • Yakıt tasarrufu sağlanır.

Gerekli işlemler sonucunda Bursa rot balans hizmetinin avantajını en net şekliyle görmeniz mümkün olur. Uzman personel ve donanımlı servis hizmet bütünlüğü için bize ulaşın aracınızda rot balans ayarı da dâhil olmak üzere size en uygun hizmeti sunmak için hazırız. Düzenli bakım hizmeti talep ederseniz. Bu hizmeti de paket hizmet içinde alabilirsiniz.

 

İlgili Konular

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git

Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır

Rehbere git
Fren Balatası Bittiği Nasıl Anlaşılır
Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Araç klimaları, sürüş konforunu önemli ölçüde artıran bir özelliktir, özellikle uzun yolculuklar ve sıcak hava koşullarında vazgeçilmezdir. Bu sistemlerin merkezinde yer alan klima kompresörü, klimanın verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Kompresör, soğutma döngüsünde kilit bir bileşendir ve havanın iç mekana serin ve taze olarak ulaşmasını mümkün kılar. Ancak, zamanla ve yoğun kullanım sonucunda, bu hayati parça çeşitli arızalar geliştirebilir. Bu arızalar, hem konforu hem de aracın performansını etkileyebilir. Bu nedenle, klima kompresörü arızalarını erken te...

Rehbere git

Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır

Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde büyük hasarlı kazalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kazanın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin araçlar, bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Küçük hasarlı kazalarda araçların boyalarında herhangi bir hasar oluşmamış da olsa küçük göçükler meydana gelmektedir. • Araçlara uygulanan boya işlemleri, satış sırasında araçların değeri düşürdüğü için araç sahipleri, çoğu kez boyasız göçük düzeltme işlemine başvurmaktadır. Özellikle son dönemlerde şiddetli dolu yağışları ile bu uygulamaya yönelim artmıştır.

Rehbere git
Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Uygulanır