Lastik & Rot Balans

Lastik & Rot Balans

Oldukça karmaşık işlemlerden biri olan lastik ve balans değişimi & onarımı işlemi servislerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır.

Sektör içerisinde bu işlemi sağlayabilen sayılı firmalardan biri olarak öne çıkmaktayız. Senelerdir sektör içerisinde edindiğimiz tecrübe sayesinde sizlere profesyonel bir hizmet sağlamayı hedefliyoruz. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız gerekli teknolojik donanımlar ile sizlere balans değişimi ve onarımı konusunda kusursuz bir hizmet sağlayacaktır. Tüm teknolojik donanımlara ev sahipliği yapan firmamız lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda yeterli hizmeti sağlayabilmektedir. Argeser otomotiv bosch car service olarak Bursa rot balans işleminde %100 memnuniyet garantisi ilkesi ile çalışmaktayız.

Lastik Balans Ayarı

Lastik balans ayarının doğru bir şekilde yapılması sayesinde lastiklerinizden maksimum verimi alabilirsiniz. Aracın genel olarak denge problemini ortadan kaldıran balans ayarı ile yakıt tasarrufu sağlamanız da mümkün. Aracın yol üzerinde çok daha stabil bir şekilde hareket etmesini sağlayan balans ayarı ile yakıt tüketiminizi azaltabilirsiniz. Birçok farklı açıdan sizlere avantaj sağlayacak olan lastik balans ayarı için servislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Balans ayarı dışında lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda da servisimizin sağladığı kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Balans ayarında meydana gelebilecek arızalar konusunda deneyimli olan çalışanlarımız sizlere bu konuda onarım hizmetini sağlayacaklardır. Bu sayede balans ayarınızı doğru bir şekilde yaptırabilir ve stabil bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bursa rot balans denildiğinde müşteri memnuniyetinde Argeser Otomotiv kla gelen ilk isim olmuştur. Profesyonel olarak hizmet verdiğimiz  Audi, Bmw, Honda, Ford, Fiat markalar arasındadır.

Balans Ayarı Neden Önemlidir?

Balans ayarı her lastik değişiminde gerçekleştirilmesi gereken oldukça önemli bir işlemdir. Birçok açıdan fayda sağlayan balans ayarı ile aracınızı daha stabil bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Balans ayarının sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Yakıt tasarrufu
  • Yol tutuşu konusunda performans artışı
  • Lastik ömrünün uzatılması
  • Stabil araç sürüşü
Yukarıdaki avantajlar dışında tekerlek sisteminin sağlığını da koruyacak olan balans ayarı düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Her lastik değişiminin ardından yapılması gereken bu işlem sayesinde yeni lastiğinizden maksimum verimi elde edebilirsiniz. Lastiğinizin ömrünü de büyük ölçüde uzatacak olan balans ayarı işlemi servisimiz içerisinde gerçekleştirilmektedir. Lastik ve balans değişimi & onarımı konusunda profesyonel bir şekilde çalışan firmamız bu konuda son derece tecrübelidir. Sürekli olarak balans değişim arızası ile karşılaşıyorsanız servislerimiz içerisinde onarım işlemimizden faydalanabilirsiniz.

Rot Balans Hizmeti

Araçlarda teker açılarının çok hassas ayarlarla yapılması önemlidir. Rot balans hizmeti veren servisimiz araçların yolu en iyi şekilde kavramasına destek vermektedir. Yolculuk emniyeti için araçlarınızın bakımlı ve yola her zaman hazır olması gerekir. İyi bir rot balans ayarı ile beraber;
 

  • Teker açıları hatasız ayarlanır.
  • Direksiyon kontrolü sağlanır.
  • Aracın sarsılması engellenir.
  • Aracın savrulması engellenir.
  • Araç performansı artar.
  • Yakıt tasarrufu sağlanır.

Gerekli işlemler sonucunda Bursa rot balans hizmetinin avantajını en net şekliyle görmeniz mümkün olur. Uzman personel ve donanımlı servis hizmet bütünlüğü için bize ulaşın aracınızda rot balans ayarı da dâhil olmak üzere size en uygun hizmeti sunmak için hazırız. Düzenli bakım hizmeti talep ederseniz. Bu hizmeti de paket hizmet içinde alabilirsiniz.

 

İlgili Konular

Araç İçi Aydınlatma sistemleri

Araç İçi Aydınlatma sistemleri

İç aydınlatma sistemi; araçların iç mekânda daha rahat hareket edebilmesi ve araçta yer alan sistemleri rahat bir şekilde görebilmesi için oluşturulmuş sistemlerin tümüdür. İç aydınlatma sistemi içerisinde pek çok elemen bulunmaktadır. Bu elemanlar, birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Herhangi bir sistemde meydana gelen bir arıza bütün sistemin çalışma prensibini olumsuz anlamda etkilemektedir. Araç iç aydınlatma sisteminin düzgün bir şekilde çalışmadığı durumlarda konuyla ilgili uzman bir servis üzerinden işlem alınmalıdır.

Rehbere git

Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır

ABS fren sistemi; araçta bulunan her bir tekerleğin dönme hızını anlayan ve fren pedalına sert ve ani basışlarda otomatik devreye girerek güvenliği sağlamaktadır. Her bir tekerleğin fren basıncını ve kilitlenecek tekerin hangisi olduğunu algılayan sensörler, aracın elektrik ünitesine bu bilgileri iletir. Elektrik ünitesine ulaşan sinyaller, fren basınç seviyesini değiştirmekte ve böylece kilitlenmeyi önleyen hidrolik üniteye komutlar göndermektedir. ABS fren sistemi, tekerlerin fren basınçlarını birbirinden bağımsız bir şekilde düzenlemektedir. Saniyenin 1/18 kadar kısa ...

Rehbere git
Abs Fren Sistemi Nasıl Çalışır
Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger kayışı kaç km de değişir?

Triger Kayışı; eksantrik mili ile krank mili arasında bağlantıyı sağlayan ve bu sayede supapların açılıp kapanmasını sağlayan parçaya “ Triger kayışı” denilmektedir. Triger kayışı, birçok araç modelinde soğutucu sıvıyı motora ulaştırmakla görevlidir. Kompozit bir yapıya sahip kayışın içinde metal ve kauçuk malzemeler bulunmaktadır.

Rehbere git

Bursa Oto Sanayi

Bursa oto sanayi şehrin büyük yapısına uygun olarak imar edilmiş ve yıllardan beri sürekli gelişerek araç sahipleri için gözde bir adres haline gelmiştir.

Rehbere git
Bursa Oto Sanayi