Oto Klima Tamir Bakım

Oto Klima Tamir Bakım

Araç içerisindeki havayı klima çalışırken temiz tutabilmek için belirli zaman aralıklarında klima bakım ve onarım hizmetinden faydalanmak önemlidir. Bu hizmet sayesinde aracınızın klima filtrelerini değiştirebilir ve temiz bir havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlarda klima filtreleri kirlenebilir ve görevlerini yerine getiremeyebilirler. Bu nedenle klima bakımlarının periyodik olarak yapılması oldukça önemlidir.
Özellikle çok soğuk ve sıcak havalarda ihtiyaç duyduğumuz klimalar, filtreleri değişmedikçe kötü bir koku yaymaya devam etmektedirler. Bu hava sağlığınızı tehlikeye atmakla birlikte aracınızın klima kullanım ömrünü de kısaltmaktadır. Tıkanan filtreler işlevlerini yitirdiklerinde hava temizlenemeden araç içerisine aktarılmaktadır. Bu da kötü bir kokuya sebep olup araç konforunu düşürebilmektedir. 

Güvenilir Klima Bakım ve Onarım

Bir araç satın alacağınızda dış görünüşünden sonra dikkat ettiğiniz ilk şey kokusudur. Araçlar için klima bakım ve onarımları bu nedenle oldukça önemlidir. Temizlenmemiş hava filtreleri kötü kokulara sebep olabilirler. Filtrelerde biriken toz ve bakteri temizlenmedikçe araç içerisine nüfus etmeye başlar. Daha sonra bu bakteri ve tozlardan oluşan kötü koku araç içerisine sinebilmektedir.

Aracınızın kullanım konforunu düşürmemek için her mevsimde klima bakımlarını yaptırmalısınız. Bu sayede ileride oluşabilecek büyük masraflardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda aracınızın kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz. Birçok açıdan faydalı olan klima bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından profesyonel aletler ve tecrübeli ustalar ile tarafınıza sunulmaktadır. Bursa oto klima bakım noktamızda en son teknoloji ekipmanlar ile en kaliteli oto klima bakımı hizmetini alacaksınız.

Tescilli Bakım ve Onarım Hizmetleri

Özellikle bahar aylarında oluşan polenler nedeni ile aracın polen filtreleri zaman zaman tıkanabilmektedir. Periyodik bakım ile tıkanan bu filtrelerin temizliği oldukça kolaydır. Tecrübeli ustalarımız ve yetenekli çıraklarımız ile sunduğumuz klima bakım ve onarım hizmeti oldukça profesyonel bir şekilde tarafınıza sunulmaktadır. Klima gazı değişimi ve sistemin onarımını sağlayan firmamız bu konuda oldukça deneyimlidir. Profesyonel bir şekilde sistemin kontrolünün ardından klima gazı değiştirilmekte ve meydana gelebilecek problemler önlenmektedir. Sistem kontrol edilmeden klima gazı değiştirilir ise meydana gelebilecek kaçaklardan dolayı klima gazı tamamen kullanışsız hale gelebilmektedir. Bu gibi problemlerin yaşanmaması için firmamız profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Bursa oto klima servisi denildiğinde ilk akla gelen firma olmamızın başında titiz çalışmamız ve kesin sonuçlar üretmemiz gelmektedir.

İlgili Konular

Esp Işığı Neden Yanar

Esp Işığı Neden Yanar

Rehbere git

Araç İçi Aydınlatma sistemleri

İç aydınlatma sistemi; araçların iç mekânda daha rahat hareket edebilmesi ve araçta yer alan sistemleri rahat bir şekilde görebilmesi için oluşturulmuş sistemlerin tümüdür. İç aydınlatma sistemi içerisinde pek çok elemen bulunmaktadır. Bu elemanlar, birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Herhangi bir sistemde meydana gelen bir arıza bütün sistemin çalışma prensibini olumsuz anlamda etkilemektedir. Araç iç aydınlatma sisteminin düzgün bir şekilde çalışmadığı durumlarda konuyla ilgili uzman bir servis üzerinden işlem alınmalıdır.

Rehbere git
Araç İçi Aydınlatma sistemleri
Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Araç klimaları, sürüş konforunu önemli ölçüde artıran bir özelliktir, özellikle uzun yolculuklar ve sıcak hava koşullarında vazgeçilmezdir. Bu sistemlerin merkezinde yer alan klima kompresörü, klimanın verimli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlar. Kompresör, soğutma döngüsünde kilit bir bileşendir ve havanın iç mekana serin ve taze olarak ulaşmasını mümkün kılar. Ancak, zamanla ve yoğun kullanım sonucunda, bu hayati parça çeşitli arızalar geliştirebilir. Bu arızalar, hem konforu hem de aracın performansını etkileyebilir. Bu nedenle, klima kompresörü arızalarını erken te...

Rehbere git

BMW Şanzıman Arızası

BMW şanzıman arızası ortaya çıktığında aracınızdan yüksek verimlilik elde etmeniz zorlaşır ve yolculuğunuz daha zor bir hal alır.

Rehbere git
BMW Şanzıman Arızası